Vi finns här för dig

Våra superkompetenta team finns över hela södra Sverige. Vi pratar profilering och arbetskläder med fantastiska kunder i hela Norden och vi levererar dagligen produkter och lösningar från vårt lager i Gnosjö. Är du nyfiken på vad en väl genomarbetad profilering kan göra för ditt företag när det gäller kostnadskontroll, besparingar och enhetlighet? Kontakta oss så hjälper vi dig.

Kvalitétspolicy
Miljöpolicy
ISO-certifikat 9001
ISO-certifikat 14001

 

Gnosjö

Anderstorpsvägen 64

Box 84 335 30 Gnosjö

Tel: 0370-925 00

gnosjo@jsonhandels.se

Öppet mån-fre kl. 07.30-16.30.

Lunchstängt kl. 12.00-13.00.

Gislaved

Stegvägen 2

332 92 Gislaved

Tel: 0371-51 17 01

gislaved@jsonhandels.se

Öppet mån-fre kl. 07.30-16.30.

Lunchstängt kl. 12.00-13.00.

Halmstad

Laholmsvägen 84

302 50 Halmstad

Tel: 035-15 68 77

halmstad@jsonhandels.se

Öppet mån-fre kl. 07.30-16.30.

Lunchstängt kl. 12.00-13.00.

Göteborg

Pusterviksgatan 3

413 01 Göteborg

Tel: 031-10 23 20

goteborg@jsonhandels.se

Öppet mån-fre kl. 07.30-16.30.

Lunchstängt kl. 12.00-13.00.

Helsingborg

Pistolgatan 4

254 66 Helsingborg

Tel: 042-15 23 90

helsingborg@jsonhandels.se

Öppet mån-fre kl. 07.30-16.30.

Jönköping

Österängsvägen 3

554 63 Jönköping

Tel: 036-12 90 92

jonkoping@jsonhandels.se

Öppet mån-fre kl. 07.30-16.30.

Lunchstängt kl. 12.00-13.00.

Ängelholm

Framtidsgatan 5

262 73 Ängelholm

Tel: 0431-43 08 95

angelholm@jsonhandels.se

Öppet mån-fre kl. 07.30-16.30.

Värnamo

Tel: 0370-195 50


Tack! Oj! Något gick fel, Var god försök på nytt.

Välj din butik

Peter Kåvestam

Säljare Gnosjö

peter.kavestam@jsonhandels.se

Cecilia Sundström

Säljare Gislaved

cecilia.sundstrom@jsonhandels.se

Jonas Kleivard

Säljare Gislaved

jonas.kleivard@jsonhandels.se

Alicia Lindblom

Säljare Halmstad

alicia.lindblom@jsonhandels.se

Jonas Kleivard

Säljare Gislaved

jonas.kleivard@jsonhandels.se

Elisabeth Niklasson

Säljare Göteborg

elisabeth.niklasson@jsonhandels.se

Michael Berg

Säljare Göteborg

michael.berg@jsonhandels.se

Lenny Mark

Säljare Helsingborg

lenny.mark@jsonhandels.se

Magnus Berntsson

Säljare Jönköping

magnus.berntsson@jsonhandels.se

Emma Tillman

Säljare Jönköping

emma.tillman@jsonhandels.se

Stefan Ramsten

Säljare Ängelholm

stefan.ramsten@jsonhandels.se

Olof Danås

Säljare Värnamo

olof.danas@jsonhandels.se